JEDINEČNÁ ÚNIKOVÁ HRA V OLOMOUCI

 • v centru Olomouce
 • skutečný příběh z 18. století
 • autentická atmosféra

HRA JE DLOUHODOBĚ MIMO PROVOZ. REZERVACE TERMÍNŮ ANI NÁKUP DÁRKOVÝCH POUKAZŮ NENÍ MOŽNÝ.

V současnosti hledáme nové prostory, kde bychom pro Vás mohli připravit zbrusu novou hru. Budeme rádi za každý tip na vhodné prostory. Děkujeme za pochopení.

ESCAPE GAME ČI EXIT GAME

Úniková hra pro skupiny 2-5 osob.

Až 60 minut skvělé interaktivní zábavy, se skutečným historickým příběhem a autentickou atmosférou. Bude to Vaše nejkratší hodina vůbec!

Rodiny a přátelé

Prožít svých 60 minut nejoblíbenější hry současnosti můžete s rodinou nebo přáteli. Stačí, když ve Vašem okruhu oslovíte ty z nich, kteří mají rádi výzvy, logické myšlení, šifry a týmovou práci a rádi si prožijí historický příběh s autentickou atmosférou nejtěžšího žaláře. Tak nastartujte mozkové závity, žalář už čeká!

Firemní akce

Escape Plan vytvářeli lidé, kteří ve svém běžném pracovním životě připravují rozvojové a vzdělávací akce pro firemní týmy. Můžete se k nám přijít jen pobavit, ale můžete z Vaší návštěvy vytěžit také mnohem víc.
Chci další informace.

Turisté

Přijeli jste do Olomouce a rádi byste se dozvěděli něco z její historie? U nás si ji můžete přímo prožít. Příběh je založen na skutečných událostech z konce 18. století. Přijďte, vychutnejte si autentickou atmosféru a odvezte si s sebou jedinečný zážitek, který jinde nedostanete!

Escape Game
Co je exit Game

Hra pro 2-5 hráčů, kdy se musíte během 60 minut dostat ven z místnosti za pomoci nalézání předmětů, získávání informací, řešení logických úkolů.

Escape Plan Olomouc
Escape Plan Olomouc

Olomoucká úniková hra, která je inspirována skutečnými historickými událostmi. Dokážete s přáteli uniknout během 60 minut z nejtěžšího žaláře?

Pravidla Escape Plan
Pravidla Escape Plan

Pokud si hru chcete nerušeně užít, přečtěte si následující informace o tom, jaká pravidla je na Escape Plan Olomouc nutné dodržovat.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Můžu na Escape plan přijít sám?

  Hra je určena pro 2-5 hráčů. Bez spolupráce dalších lidí není možné některé úlohy splnit.
 • Může nás přijít i více než 5?

  Ve výjimečných případech a po domluvě to možné je. Je však třeba počítat s jistými omezeními.
 • V čem máme přijít oblečeni?

  Všechno se v místnosti řeší pouze hlavou a nikoliv silou. Proto můžete přijít oblečeni tak, abyste se cítili dobře a pohodlně.
 • Co když se zpozdíme?

  Mezi skupinami je vždy čas na přípravu místnosti. Proto, bude-li zpoždění lehké, není to problém. V případě většího zpoždění však bude muset být maximální čas na hru zkrácen. Některé skupiny ale zvládnou vyřešit celou místnost i za méně než 60 minut.
 • Mohu opustit v průběhu místnost a pak se vrátit?

  Ven z místnosti Vás samozřejmě v nutných případech pustíme, přijdete však o spoustu zábavy 🙂

Můžeme Vám nějak pomoci?

HRA JE DLOUHODOBĚ MIMO PROVOZ. REZERVACE TERMÍNŮ ANI NÁKUP DÁRKOVÝCH POUKAZŮ NENÍ MOŽNÝ.
V případě potřeby nás kontaktujte na info@escapeplan.cz