JEDINEČNÁ ÚNIKOVÁ HRA V OLOMOUCI

 • v centru Olomouce
 • skutečný příběh z 18. století
 • autentická atmosféra

HRA JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ

V současnosti hledáme nové prostory, kde bychom pro Vás mohli připravit zbrusu novou hru.

ESCAPE GAME ČI EXIT GAME

Úniková hra pro skupiny 2-5 osob.

Až 60 minut skvělé interaktivní zábavy, se skutečným historickým příběhem a autentickou atmosférou. Bude to Vaše nejkratší hodina vůbec!

Rodiny a přátelé

Prožít svých 60 minut nejoblíbenější hry současnosti můžete s rodinou nebo přáteli. Stačí, když ve Vašem okruhu oslovíte ty z nich, kteří mají rádi výzvy, logické myšlení, šifry a týmovou práci a rádi si prožijí historický příběh s autentickou atmosférou nejtěžšího žaláře. Tak nastartujte mozkové závity, žalář už čeká!

Firemní akce

Escape Plan vytvářeli lidé, kteří ve svém běžném pracovním životě připravují rozvojové a vzdělávací akce pro firemní týmy. Můžete se k nám přijít jen pobavit, ale můžete z Vaší návštěvy vytěžit také mnohem víc.
Chci další informace.

Turisté

Přijeli jste do Olomouce a rádi byste se dozvěděli něco z její historie? U nás si ji můžete přímo prožít. Příběh je založen na skutečných událostech z konce 18. století. Přijďte, vychutnejte si autentickou atmosféru a odvezte si s sebou jedinečný zážitek, který jinde nedostanete!

Escape Game
Co je exit Game

Hra pro 2-5 hráčů, kdy se musíte během 60 minut dostat ven z místnosti za pomoci nalézání předmětů, získávání informací, řešení logických úkolů.

Escape Plan Olomouc
Escape Plan Olomouc

Olomoucká úniková hra, která je inspirována skutečnými historickými událostmi. Dokážete s přáteli uniknout během 60 minut z nejtěžšího žaláře?

Pravidla Escape Plan
Pravidla Escape Plan

Pokud si hru chcete nerušeně užít, přečtěte si následující informace o tom, jaká pravidla je na Escape Plan Olomouc nutné dodržovat.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Můžu na Escape plan přijít sám?

  Hra je určena pro 2-5 hráčů. Bez spolupráce dalších lidí není možné některé úlohy splnit.
 • Může nás přijít i více než 5?

  Ve výjimečných případech a po domluvě to možné je. Je však třeba počítat s jistými omezeními.
 • V čem máme přijít oblečeni?

  Všechno se v místnosti řeší pouze hlavou a nikoliv silou. Proto můžete přijít oblečeni tak, abyste se cítili dobře a pohodlně.
 • Co když se zpozdíme?

  Mezi skupinami je vždy čas na přípravu místnosti. Proto, bude-li zpoždění lehké, není to problém. V případě většího zpoždění však bude muset být maximální čas na hru zkrácen. Některé skupiny ale zvládnou vyřešit celou místnost i za méně než 60 minut.
 • Mohu opustit v průběhu místnost a pak se vrátit?

  Ven z místnosti Vás samozřejmě v nutných případech pustíme, přijdete však o spoustu zábavy 🙂

Můžeme Vám nějak pomoci?