Exit game Lafayettův žalář – escape game, úniková hra

U nás si vychutnáte nezapomenutelnou exit game a její příběh spojený s nejznámějšími postavami olomoucké historie. Od 1. března 2016 je přímo v centru Olomouce v provozu Lafayettův žalář, která patří dle hodnocení našich návštěvníků mezi špičku nejen v České republice. Herní příběh navazuje na skutečné události z Olomouce z 18. století, kdy zde byl vězněn francouzský generál, markýz Lafayette.

Exit game Lafayettův žalář - okovy

Lafayettův žalář – exit game

Jak se exit game – Lafayettův žalář hraje

Vaše úniková hra začíná v žaláři s autentickou atmosférou 18. století. Vaším úkolem je za pomoci nacházení nejrůznějších předmětů, zjišťování, jak fungují a jak Vám pomohou, získávat nové informace a indicie a skládat jednotlivé střípky příběhu až do doby, než se Vám podaří najít cestu ven a uniknout tak katovi z oprátky. Budete řešit logické úkoly a hádanky, hledat klíče a tajemné předměty, řešit hlavolamy i skládačky.

Ale pozor,na všechno Vám zbývá pouze 60 minut, pak už si pro Vás přijde kat a vykoná rozsudek 🙂

Platí, že vše se dá vyřešit hlavou, nejsou tedy nutné žádné zvláštní dovednosti nebo schopnosti a už vůbec ne fyzická síla. Na druhou stranu ale nemusíte být zrovna Einsteini, při řešení hry je nejúčinnější použít zdravý selský rozum a také týmovou spolupráci.

Pro koho je exit game – Lafayettův žalář určena

Exit game Lafayettův žalář může hrát v jednu chvíli skupinka 2-5 osob. Tato aktivita je vhodná pro skupiny přátel, rodiny, firemní týmy nebo turisty objevující krásy Olomouce. Jelikož má hra dobrodružnou atmosféru, užijí si ji i ti nejmladší.  Nezřídka kdy jsou to nakonec právě tyto děti, co přispějí nejdůležitějšími nápady 🙂

Co s sebou do žaláře

Lafayettův žalář se nenachází ve vlhkých sklepních prostorech, ale byl vybudován pro účely této únikové hry. Proto se nemusíte nijak zvláštně oblékat, teplota v žaláři je v závislosti na ročním období pokojová. Zkrátka, přijďte si zahrát v tom, v čem se budete cítit pohodlně a příjemně.

Jak si únikovou hru rezervovat

Přímo na těchto stránkách v menu pod záložkou „rezervace“ najdete náš rezervační systém. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, neváhejte a zavolejte nám.